"Осенний марафон" прошел в нашей школе между 5-6 классами.

01.11.2023

Мектебімізде 5-6сыныптар аралығында «Күзгі марафон» өтті. Мақсаты: Жас ұрпаққа қоршаған ортадағы түрлі құбылыстарды және күз кереметін нақты айқындап ашуға, табиғатты сүюге үйрету, оқушылардың өзгешеліктерін дамыту, мәдениетті, жеке тұлғаны қалыптастыру. Бірінші кезең бойынша топты таныстыру, өз өнерлерін көрсету, күз сыйынан көзді байлап дәм тату, «Күздің бір күнінде...» сияқты топтық сайыс түрлерінен ұйымдастырылды. Өз өнерлерімен сайысқа түсті. Оқушылар өздерінің шапшаң ой жүйріктілігін, талғампаздығын, эстетикалық талғамдарын, әдемі болуға деген талпыныстарын байқаудың әрбір шартынан көрсете білді. Жарыс қорытындысы жүлделі орындарға ие болған сыныптар марапатталды. Мереке өте қызықты, мазмұнды болып, көрермендер мен қатысушылар көп әсер алып қайтты.

"Осенний марафон" прошел в нашей школе между 5-6 классами. Цель заключается в том, чтобы быть: Научить молодое поколение наглядно открывать различные явления и чудо осени, любить природу, развивать разнообразие учеников, развивать культуру и личность. Представляем группу на первый этап, демонстрируя свои таланты, пробуя осенний подарок, "В осенний день..." Организованные групповые соревнования, такие как >> Он соревновался со своим искусством. Студенты смогли продемонстрировать свое ловкое мышление, элегантность, эстетические вкусы и желание быть красивыми в любых условиях наблюдения. По итогам конкурса были присвоены классы, занявшие призовые места. Праздник прошел очень интересно, содержательно, а зрители и участники были впечатлены.