Компьютердің қауіпсіздігі

Компьютерная безопасность
Цель: определить последствия причинения вреда здоровью при нарушениях технической безопасности.Поделиться вредными аспектами правил безопасности.
В ходе работы: Учащиеся не только вспомнили правила безопасности, но и выявили их вредные стороны и обсудили с одноклассниками.

Компьютер қауіпсіздігі
Мақсаты: техника қауіпсіздігі бұзу кезінде өзінің денсаулығына зиян салдарын анықтау.Қауіпсіздік ережелеін еске түсіріп оның зиянды жақтарымен бөлісу.
Жұмыс барысында: Оқушылар қауіпсіздік ережелерін еске түсіріп қана қоймай оның зиянды жақтарын да анықтады және басқа топ мүшелерімен талқылады